KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12597559
nr 1259 7559
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Pojke, signerad. 24x38
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:54:03
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt